Esta web utiliza cookies de terceros para ofrecerte una mejor experiencia y servicio. Al navegar o utilizar nuestros servicios, aceptas el uso que hacemos de ellas. Puedes cambiar la configuración de cookies en cualquier momento. Más información Aceptar
05-11-2016

Katolicy: trzęsienia ziemi to wina gejów

Katolicy notorycznie głoszą, że trzęsienia ziemi we Włoszech to kara za gejów. W zeszłym tygodniu tak szkalowało gejów włoskie radio Maryja. Po raz pierwszy Watykan przeprosił za wybryki swoich wyznawców!

Skandaliczne jest tylko to, że Watykan przeprosił ofiary trzęsięnia ziemi, nie szkalowanych gejów, których bezkarnie obraża i stygmatyzuje.

Lepiej żeby w Watykanie homofobiczni faryzeusze aparatczycy nikogo nie przepraszali... Ich słowa nie mają żadnej wartości, bo potwierdzają tylko brak wstydu i rozumu.

Należy też poważnie zastanawiać się nad wiarygodnością tego co głosi papież Franciszek, podczas gdy pozwala swoim najbliższym współpracownikom na dokładnie coś odwrotnego. jego czułe słówka nie mają nic wspólnego z rzeczywistością nad którą sprawuje pełnię władzy.